„Japonský svět Flipper EOS dnes, stále můžete přistupovat k jeho encyklopedii“

Japonský server akčního RPG dnes, 20. února 2024, ukončuje svoje služby. Zpráva o konci World Flipper EOS byla zveřejněna před pár měsíci, s poslední kapitolou vydanou v listopadu 2023. Globální verze…

"Japonský svět Flipper EOS dnes, stále můžete přistupovat k jeho encyklopedii"

Japonský server akčního RPG dnes, 20. února 2024, ukončuje svoje služby. Zpráva o konci World Flipper EOS byla zveřejněna před pár měsíci, s poslední kapitolou vydanou v listopadu 2023. Globální verze bude také brzy uzavřena.

Poslední herní dárečky, včetně Star Guide Stones, byly vydány v prosinci. Dne 18. prosince 2023 zastavili veškeré nákupy ve hře. Poslední přídavky postav, gacha a události skončily 30. listopadu 2023. Dnes je dnem, kdy si hráči nemohou již stáhnout hru k hraní.

Nicméně, stále si můžete aplikaci ponechat a procházet paměťovou stezkou. Všechny herní funkce budou zastaveny a herní data budou neprístupná, s výjimkou Stargazing Encyclopedia. Ta bude offline k dispozici, abyste si mohli prohlédnout encyklopedii World Flipper. Aplikace vám také umožní poslouchat přibližně 700 hudebních skladeb ze hry.

World Flipper byl spuštěn 27. listopadu 2019. Po téměř čtyřech letech provozu se rozhodli jej ukončit, protože jeho výkon a popularita za posledních pár let poklesly. Ale globální verze stále běží, takže pokud jste ještě nezkusili World Flipper, nyní je ta pravá chvíle! Navštivte Google Play Store a stáhněte si hru.

Poslední aktualizace globální verze se očekává 28. května 2024, což ukončí nákupy. Oficiální World Flipper EOS je naplánován na 25. července 2024. Globální verze ještě musí obdržet několik dalších aktualizací, včetně příběhových událostí, nových jednotek a finální kapitoly hlavního příběhu.

Závěrečná aktualizace oslaví třetí výročí hry. A většina příběhových událostí a nových jednotek, které byly součástí 3. výročí japonské verze, budou součástí této aktualizace. No, většina z nich, pokud ne úplně všechny.

To je zatím všechno o World Flipper EOS. Než odejdete, podívejte se na další novinky o Limbus Company Drops Kapitola 5.5 Dne 22. února k Oslavě Prvního Výročí.

FAQ:
1. Kde si stáhnu globální verzi World Flipper?
Navštivte Google Play Store a stáhněte si hru.

2. Kdy bude oficiálně ukončena globální verze World Flipper?
Oficiální World Flipper EOS je naplánován na 25. července 2024.

3. Co si mohu ještě prohlédnout po ukončení herních funkcí?
Po ukončení herních funkcí si stále můžete prohlédnout Stargazing Encyclopedia offline a poslouchat hudební skladby ze hry.

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/world-flipper-eos/