Vypnout reklamy

Jarní festival s Octopath Traveler: CotC! Přijďte oslavit!

Octopath Traveler: Champions of the Continent je jednou ze single-playerových her v žánru JRPG a 8. února 2024 přináší speciální událost nazvanou Spring Festival, která je exkluzivní pro hráče z jihovýchodní…

Jarní festival s Octopath Traveler: CotC! Přijďte oslavit!

Octopath Traveler: Champions of the Continent je jednou ze single-playerových her v žánru JRPG a 8. února 2024 přináší speciální událost nazvanou Spring Festival, která je exkluzivní pro hráče z jihovýchodní Asie. A musím říct, že v tomto festivalu je mnoho lákavých odměn!

Samotný Spring Festival potrvá až do 22. února, takže můžete získat denní dárky z této události po dobu celých 15 dní. Pokud se pravidelně přihlašujete, tak dokonce získáte 4 volné gacha losy, 330 rubínů a další odměny!

A co se týká odměn, tak se zvýší šance na získání Guidestones pro všechny postavy. To znamená, že budete mít lepší šanci na získání cenných předmětů. Navíc je zde sleva na Spring Festival Gift Packs, která vám umožní ušetřit až 20% na těchto lákavých balíčcích.

Kromě toho se do hry přidávají i nové postavy. Jednou z nich je Stead, který je klerikem a má velmi oddané stoupence v oblasti Donescu. Druhým je Lumis, také klerik, který patří k Řádu Posvátného Plamene.

Tourne je také doplněn o nový obsah a omezený čas se vrací i událost Cait Hunts. NetEase Games dokonce přidávají dárek kódu s Traveler’s Sacred Seal, který je platný až do 5. března 2024. Nezapomeňte tedy využít této příležitosti a posílit svůj herní zážitek.

Pokud jste ještě nikdy nehráli Octopath Traveler: CotC, tak vám přináším malý přehled o této hře. Děj se odehrává před originální hrou Octopath Traveler a vezme vás do světa Osterry. Tam budete následovat cesty postav Herminia, Tytose a Auguste během jejich divokých dobrodružství. Tuto hru si můžete stáhnout z Google Play Store.

Takže pokud žijete v jihovýchodní Asii, těšíte se na Octopath Traveler: CotC Spring Festival? Nezapomeňte se také podívat na naše nejnovější informace o crossoveru mezi hrami Final Fantasy VII Ever Crisis a Rebirth, který vyjde jen pár dní před druhou zmíněnou hrou.

FAQ:

1. Kdy končí Spring Festival v Octopath Traveler: CotC?
– Spring Festival končí 22. února 2024.

2. Jaké jsou nové postavy přidané do hry?
– Nové postavy jsou Stead a Lumis.

3. Jak dlouho platí dárek kód s Traveler’s Sacred Seal?
– Kód s Traveler’s Sacred Seal platí do 5. března 2024.

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/octopath-traveler-cotc/