Jeden z nejprodávanějších tabletů tento Black Friday – iPad 2021 – je již vyprodán na Amazonu a nechybí mu už jen Best Buy za nejnižší cenu $249.

Best Buy nabízí nejlevnější iPad z roku 2021 za 249 dolarů

iPad (2021) je jedním z nejprodávanějších tabletů tohoto Black Friday a jak jsme přecházeli do Cyber Monday, Amazon již vyprodal své…

Jeden z nejprodávanějších tabletů tento Black Friday - iPad 2021 - je již vyprodán na Amazonu a nechybí mu už jen Best Buy za nejnižší cenu $249.

Best Buy nabízí nejlevnější iPad z roku 2021 za 249 dolarů

iPad (2021) je jedním z nejprodávanějších tabletů tohoto Black Friday a jak jsme přecházeli do Cyber Monday, Amazon již vyprodal své zásoby. Nicméně, nemusíte se bát, že přijdete o příležitost pořídit si základní verzi iPadu za nejnižší cenu, protože Best Buy stále prodává 9. generaci iPdu za pouhých 249 dolarů. Je to nejlevnější iPad, který stále můžete sehnat za cenu Black Friday, takže neváhejte a nezmeškejte obchod roku!

Pokud jste mezi těmi, kteří chtějí pořídit nový tablet a zároveň ušetřit peníze, máte nyní jedinečnou šanci využít nabídky od Best Buy. Je to skvělá příležitost, abyste si pořídili iPad za velmi atraktivní cenu.

9. generace iPadu je vybavena výkonným procesorem, který zajistí hladký běh aplikací a hry. Displej s rozlišením Retina nabídne ostrý obraz a živé barvy. S 10,2 palcovou úhlopříčkou displeje si můžete vychutnat vaše oblíbené filmy, seriály a videa ve velkém formátu.

iPad je také vhodný pro práci a studium. S aplikacemi jako Pages, Numbers a Keynote můžete snadno vytvářet dokumenty, tabulky a prezentace. Díky podpoře Apple Pencilu si můžete psát poznámky a kreslit přímo na displej.

Co se týče výdrže baterie, iPad vám poskytne až 10 hodin nepřetržitého používání, takže se nemusíte bát, že by vám vydržel jen na pár hodin.

Pokud máte zájem o tento skvělý tablet za nejlepší cenu, neváhejte navštívit internetový obchod Best Buy. Nabídky trvají pouze do vyprodání zásob, takže si svůj iPad zamluvte co nejdříve.

FAQ:

1. Jakou verzi iPdu nabízí Best Buy za 249 dolarů?
– Best Buy nabízí 9. generaci iPadu za 249 dolarů.

2. Kolik hodin trvá výdrž baterie iPdu?
– iPad nabízí až 10 hodin nepřetržitého používání.

3. Má iPad podporu pro Apple Pencil?
– Ano, iPad podporuje Apple Pencil.

4. Do kdy trvají nabídky od Best Buy?
– Nabídky trvají pouze do vyprodání zásob, proto si svůj iPad zarezervujte co nejdříve.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/amazons-best-black-friday-ipad-deal-sold-out-but-you-can-still-find-it-here/