Jezděte na dracích a vylepšujte je v krásné paní, nová hra o předregistraci!

Dragon Pow je nová hra od společnosti Boltray Games, která právě vstupuje do své oficiální předregistrace. Po úspěšné otevřené betaverzi nyní vývojáři přinášejí svou barevnou a rychlotempovou střílečku s prvky RPG…

Jezděte na dracích a vylepšujte je v krásné paní, nová hra o předregistraci!

Dragon Pow je nová hra od společnosti Boltray Games, která právě vstupuje do své oficiální předregistrace. Po úspěšné otevřené betaverzi nyní vývojáři přinášejí svou barevnou a rychlotempovou střílečku s prvky RPG na globální trh. Když se zaregistrujete během předregistrace, můžete získat speciální herní bonusy.

V Dragon Pow můžete jezdit na různých dracích po obloze, abyste porazili své nepřátele a pohltili je k tomu, aby se vyvíjeli a rostli. Dokonce můžete trénovat své draky, dokud se nevyvinou v drakovské paní, připravené bojovat po vašem boku.

Během předregistrace můžete také zúčastnit speciální akce Share, kde se bude losovat 400dolarový dárkový poukaz na Amazon pro šťastného vítěze.

Chcete být jedním z prvních hráčů, kteří si Dragon Pow vyzkouší? Předregistrujte se nyní a získejte exkluzivní herní bonusy! Sestupte do světa frenetické zábavy a připravte se na vzrušující dobrodružství s draky!

FAQ:
1. Jak dlouho bude trvat předregistrace pro Dragon Pow?
– Předregistrace pro Dragon Pow bude trvat do samotného vydání hry.
2. Jaké bonusy mohu získat při předregistraci?
– Při předregistraci můžete získat speciální herní bonusy, které vám pomohou ve hře.
3. Kdy se plánuje oficiální vydání hry Dragon Pow?
– Oficiální vydání hry Dragon Pow je plánováno na brzké datum, které bude oznámeno později.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/dragon-pow/pre-reg/