Již brzy dorazí nová strategie Romans: Age of Caeser

Nová hra Romans: Age of Caeser bude brzy k dispozici, avšak je stále v předběžném přístupu a nikoliv pro českou republiku. Vývojáři však slibují dokončení.

Hra se prozatím dostává do předběžného přístupu, který je však k dispozici v určitých státech světa a česká republika mezi nimi není. Staňte se císařem, který bude chtít přestavět Řím. Zvládněte také diplomatické řešení a válečné konflikty se skutečnými hráči.

Zahrajte si se skutečnými hráči. Age of Caesar na PC již nějakou dobu je, ale nyní se do hry mohou pustit i fanoušci mobilních her. Mechanismus ovládání je poměrně jiní, ale pokud jste hráli něco, jako je Clash of Clans, tak je to v podstatě podobné.

Budujte své město, vylepšujte obranu a strukturu tak, abyste mohli získávat více materiálu ve chvíli, kdy jste offline. Výhodou je, že v této hře vás nikdo napadnout nemůže, pokud nejste ve hře připojení. Vaše město se neustále rozrůstá a protivníci vás budou chtít zničit. Je potřeba držet krok a zlepšovat svou obranu, protože jinak dáte nepříteli záminku na vás zaútočit.

Můžete se také spojit s aliančními partnery, takže v bojích nebudete sami. Pokud tedy patříte mezi fanoušky římské éry, tak honem do hry.

Romans: Age of Caesar
Romans: Age of Caesar