Vypnout reklamy

Již se pracuje na Galaxy Watch Active 2

Vydáno dne: 30.6.2019

Samsung již pracuje na nových hodinkách Samsung Galaxy Watch Active 2 a zároveň s Note 10 představí i klasické hodinky Galaxy Watch 2.

Samsung Galaxy Watch Active je na světě teprve čtyři měsíce, ale již se objevují informace o tom, že dorazí další hodinky Active 2. Podle serveru SamMobile je druhá verze ve výrobě.

Nové hodinky Active 2 budou bez otáčejících se ciferníku. Samsung má také v plánu udržet si stejný design. Nicméně určitě se dočkáme malých změn, aby se udržel vzhled svěží a nikoliv zastaralý.

Samsung Galaxy Watch active hodinky
Samsung Galaxy Watch active hodinky

Co víc, tak se bude jednat o vylepšené interní specifikace a aktualizovaný software. Dále se představí nové fitness funkce. Právě díky tomu by mohl Samsung více zaujmout své zákazníky a konkurovat hodinkám od Apple, které jsou mezi lidmi velice oblíbené. Právě Apple dorazil se spoustou funkcí, které hlídají zdraví.

Samsung Galaxy Watch 2 v srpnu

Nové Samsung Galaxy Watch Active 2 dorazí až v roce 2020 pravděpodobně s novým telefonem Galaxy S11. Samsung taktéž připravuje další klasické hodinky Galaxy Watch 2. Oficiálně se představí po boku Galaxy Note 10.

Buroň Tomáš
Tágy: