Joe Rogan zpět na Apple Podcasts s více než 2 000 epizodami

V roce 2020 udělal Joe Rogan povyk přesunutím svého populárního podcastu výhradně na Spotify za smlouvu, která se údajně vyšplhala na 200 milionů dolarů. Nicméně po ohlášení konce této exkluzivity se…

Joe Rogan zpět na Apple Podcasts s více než 2 000 epizodami

V roce 2020 udělal Joe Rogan povyk přesunutím svého populárního podcastu výhradně na Spotify za smlouvu, která se údajně vyšplhala na 200 milionů dolarů. Nicméně po ohlášení konce této exkluzivity se pořad nyní vrátil zpět na Apple Podcasts spolu se všemi staršími epizodami.

Joe Rogan, známý moderátor a komik, si vydobyl jméno svým nekonvenčním rozhovorovým pořadem, v němž si pozval širokou škálu hostů z různých oblastí. Jeho podcast, který byl dříve dostupný na různých platformách, se stal jedním z nejpopulárnějších a nejlépe hodnocených podcastů vůbec. Proto nebylo překvapením, když Joe Rogan podepsal exkluzivní smlouvu s Spotify a rozhodl se přesunout své pořady pouze na tuto platformu.

Samotný přesun na Spotify nebyl bez komplikací. Mnozí fanoušci byli rozladěni, protože neměli zájem o další streamovací službu a ztratili tak možnost poslouchat své oblíbené epizody podcastu bezplatně jako dříve. Další kritika směřovala k rozhodnutí odstranit některé kontroverzní epizody, které byly považovány za porušení svobody projevu.

Avšak nedávno Joe Rogan oznámil konec exkluzivity a podcast se opět vrátil na Apple Podcasts. To znamená, že fanoušci mohou opět přistupovat ke všem epizodám Joe Rogana na své oblíbené platformě bez jakýchkoli omezení. Přístupnost podcastu na Apple Podcasts je obzvláště významná pro uživatele Apple zařízení, kteří mají tento podcast již vytvořen ve svém seznamu oblíbených.

FAQ:
1. Proč se Joe Rogan rozhodl ukončit exkluzivitu s Spotify?
Joe Rogan uvedl, že se rozhodl ukončit exkluzivitu, aby zahrnul více posluchačů, kteří preferují jiné podcastové platformy. Chce zajistit všeobecnou dostupnost svých pořadů a umožnit fanouškům poslouchat své oblíbené epizody dle jejich preference.

2. Co se stane s epizodami, které byly odstraněny během exkluzivity na Spotify?
Veškeré epizody, které byly původně odstraněny během doby exkluzivity, jsou nyní znovu dostupné na Apple Podcasts i na Spotify. Fanoušci se tak mohou těšit na celý archiv pořadu bez jakýchkoli chybějících epizod.

3. Jaký je důvod návratu podcastu na Apple Podcasts?
Návrat podcastu na Apple Podcasts je pravděpodobně způsoben snahou o dosažení co největšího počtu posluchačů. Apple Podcasts je jednou z nejpopulárnějších podcastových platforem na světě, a tak Joe Rogan zřejmě usiluje o co největší dosah svého pořadu.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/joe-rogan-is-back-on-apple-podcasts-with-over-2000-episodes_id155194