KartRider Rush+ spouští Sezónu 24 s novými karty, závodníky a tratěmi

Společnost Nexon oznámila vzrušující novou aktualizaci pro hru KartRider Rush+, která umožní hráčům závodit pouští v nové sezóně nazvané „Pouštní cesta.“ Konkrétně Sezóna 24 přivítá nové závodníky do boje, včetně Arii,…

KartRider Rush+ spouští Sezónu 24 s novými karty, závodníky a tratěmi

Společnost Nexon oznámila vzrušující novou aktualizaci pro hru KartRider Rush+, která umožní hráčům závodit pouští v nové sezóně nazvané „Pouštní cesta.“ Konkrétně Sezóna 24 přivítá nové závodníky do boje, včetně Arii, pouštního průzkumníka Ethana a Dizu ze Silk Road.

V nejnovější aktualizaci pro KartRider Rush+ se můžete těšit na nové tratě Musty Mains (Poušť), Sand Pit (Poušť) a Skull Castle (Hrob). Mezitím nová auta zahrnují „Dark Knight Exemplar“ a „White Knight Exemplar“, plně vybavená Akcelerací 3.0, která vám pomůže udržovat určité ukazatele během aktivního zrychlení. Kromě toho si můžete vyzkoušet nové pouštní auta Horus, Desert King, Graffiti a Typhoon.

Pokud jste fanoušky kartových závodů, rozhodně si tuto aktualizaci nenechte ujít! Vyzkoušejte nové tratě, nové závodníky a nová auta a připravte se na vzrušující dobrodružství ve světě KartRider Rush+.

**FAQ:**
1. Jaký je hlavní motiv sezóny 24 v hře KartRider Rush+?
2. Jaké jsou názvy nových tratí a aut přidaných do aktuální aktualizace?
3. Jaká vylepšení nabízí nové karty „Dark Knight Exemplar“ a „White Knight Exemplar“?

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/kartrider-rush/season-24/