Kde koupit kvalitní obal na telefon?

Stále přemýšlíte, těžce hledáte a nevíte, jaký obal si koupit? Proč je obal v českém e-shopu dražší, než zase z Číny? Obaly jsou důležité a říkat si můžete říkat co chcete. Proč si to myslíme? Jeden důvod by se našel. Když vám telefon spadne na roh, tak vám praskne a na displeji se většinou vytvoří pavučina. […]

Obal telefonu

Stále přemýšlíte, těžce hledáte a nevíte, jaký obal si koupit? Proč je obal v českém e-shopu dražší, než zase z Číny? Obaly jsou důležité a říkat si můžete říkat co chcete. Proč si to myslíme? Jeden důvod by se našel. Když vám telefon spadne na roh, tak vám praskne a na displeji se většinou vytvoří pavučina. Lepší je tedy kombinace ochranného skla a obalu (třeba i průhledného).

Kde koupit pouzdro na mobilní telefon

Položíme vám otázku. Víte, kde nejlépe koupit obal na mobilní telefon? V tuto chvíli vám v hlavě pravděpodobně naskočí jedna ze dvou nejběžnějších odpovědí. První skupinu napadne, samozřejmě v nějakém z českých eshopů. Druhou skupinu se samozřejmostí napadne, koupím ho z Číny. Co je ale nejlepší?

Obal na mobil z českého eshopu

Pokud si objednáte obal na mobil z českého eshopu, jako je třeba mobilni.cz, tak máte hned několik výhod. Tou první je nárok na 2 letou záruku. Druhou pak možnost ve lhůtě vrátit zboží, pokud vám nebude vyhovovat, nebo si ho omylem vyberete blbě.

Mnoho lidí neví, že se jednotlivé ročníky mobilů stejného typu mohou tvarově lišit. Objednají si pak špatnou velikost a potřebují zboží rychle vyměnit. Potom přijde vhod možnost výměny nebo vrácení zboží. Tato výměna je pak o mnoho rychlejší než v případě čínského eshopu.

Obal na mobil z Číny

Výhodou, kvůli které si lidé objednávají mobil z čínských serverů, jako je třeba alibaba.com, je především nízká cena.

Nicméně tento nákup má celou řadu nevýhod. Především nikdy nevíte, kdy vám zboží z Číny dorazí. Občas přijde za dva týdny, občas za měsíc, ale klidně to trvá i déle.

Navíc pokud vám zboží nesedne, nebo je rozbité, tak zase nějaký čas zabere zpětné odeslání do Asie. Dále čekáte na vyřízení reklamace a opětovné odeslání zpět. Čínsky sice umět nemusíte, ale vyřizovat reklamaci anglicky také není pro našince žádný med.