Vypnout reklamy

Kdy dorazí Call of Duty Warzone?

Bohužel Warzone tento rok na mobil nevyjde. Ač jsme si mysleli, že Activision využije obrovského zájmu právě na konzole a PC, tak tomu

Po úspěšné mobilní hře Call of Duty: Mobile se na mobilní telefony chystá úspěšná battle royale hra z PC. Nový Warzone 2.0 je již k dispozici na konzole a PC. Infinity Ward je konečně připraveno pro vydání na mobilní telefony.

V této chvíli je prozatím hra Call of Duty Warzone Mobile k dispozici v rámci před-registrace. Ale není k dispozici ke stažení. Je to z toho důvodu, že Activision se rozhodl hru vydat na mobil až 15. května 2023, což je ještě hodně dlouho. My jsme si osobně mysleli, že hru vydají na telefon mnohem dříve a to ještě tento rok.

V rámci takového počátečního hype se mohli vývojáři rozhodnout o dřívější datum vydání. Hra má být samozřejmě free-to-play a obdržíte spoustu různých bonusů jako je například zbraň M4-Archfield, X12-Prince of Hell, Ghost-Condemned a další.

Co víc k tomu říct je, že Warzone Mobile, Modern Warfare 2 a Warzone 2 budou sdílet stejný Battle Pass, takže si odemknete všechny kosmetické balíčky a zbraně v těchto jednotlivých hrách, ať na PC nebo mobilu.