Vypnout reklamy

King Arthur: Legends Rise dorazí na Unreal Engine 5 a to i na mobil

King Arthur: Legends Rise má ve své podstatě potenciál stát se oblíbeným RPG titulem pro širokou škálu hráčů. Díky svému rozsáhlému světu, atraktivním postavám a špičkové grafice by mohla tato hra přinést dlouhodobou zábavu na různých platformách a posílit pozici společnosti Kabam na herním trhu.

Společnost Kabam, známá svými úspěšnými hrami jako Marvel Contest of Champions a Disney Mirrorverse, oznámila nový přírůstek do svého portfolia – hru King Arthur: Legends Rise. Tahové RPG zasazené do artušovského světa bude poháněno enginem Unreal Engine 5 a bude dostupné na mobilních zařízeních i na PC, což značí první vstup společnosti na jiné platformy než mobilní.

King Arthur: Legends Rise nabídne hráčům ponoření do rozsáhlého světa Kamelotu, ve kterém budou moci rekrutovat rytíře a mágů, bojovat proti středověkým neřestníkům a učastnit se epických bitev s bossy. Hra také přinese mýtické příšery v nadživotní velikosti a úchvatné 3D postavy s animacemi.

SeungWon Lee, výkonný ředitel Kabamu, zdůraznil, že společnost chce poskytovat hráčům možnost hraní napříč platformami. King Arthur: Legends Rise je první hrou, která tuto vizi realizuje, a očekává se, že další budou následovat. Podpora cross-play umožní hráčům z různých platforem spolupracovat a soutěžit.

Tim Sweeney, zakladatel a generální ředitel Epic Games, vyjádřil své nadšení z toho, že Kabam zvolil Unreal Engine 5 pro vytvoření King Arthur: Legends Rise. Díky vysoké kvalitě enginu se hráči mohou těšit na detailní grafiku a realistické vizuální zážitky.