Vypnout reklamy

Klasika Angry Birds končí

Klasika Angry Birds Rovio Classics končí. Na Google obchodu si ji už nestáhnete a pokud ji neodinstalujete, tak si ji stále v telefonu můžete zahrát.

Původní hra Angry Birds, která byla vydaná v roce 2009 a později ji přejmenovali na Rovio Classics: Angry Birds, tak byla odstraněna z Google Obchodu. Jde tak o konec jedné éry populární video hry na mobilních telefonech, která frčela jak na tabletech, tak na telefonech a způsobila naprostý poprask.

Ukončení je z důvodu toho, že má společnost Rovio Entertainment velké portfolio podobných her a nestíhají tak všechny udržovat. Nicméně je jim jasné, že hru si stáhlo nespočet hráčů a je to celkem smutné, že právě tato klasika odchází.

Pokud hru máte staženou, tak je stále hratelná, avšak ji už znovu nestáhnete a ani nenainstalujete. Určitě pokud jste tedy fanouškem této klasiky, tak hru neodinstalujte, protože ji zpátky už nedáte.

Rovio Entertainment má totiž ve svém portfoliu takové hry, jako je Angry Birds 2, Angry Birds Dream Blas, Angry Birds Friends, Journey, Reloaded a Minecraft.