Klasika Sid Meiers Railroads míří na mobily

Klasika Sid Meiers Railroads míří na mobilní telefony. Pojďme si zavzpomínat na tyto hry, které vládly v roce 2000 a tentokrát míří na mobil.

Klasika na železnici v podobě hry Sid Meiers Railroads míří na mobilní telefony a to skrz vydavatele Feral Interactive. Jde o hru, která sahá až do roku 2006, kde se vžijete do role manažera na železnici.

Postarejte se o to, abyste měli dostatek materiálu pro stavbu a budování nových železnic. K tomu všemu máte k dispozici své vlastní vlaky, se kterými musíte převážet náklad nebo lidi. Sid Meier je snad znám všemi, kdo vlastnili počítač v roce 2000. Byla to neskutečná éra skvělých počítačových her. V té době se totiž hojně rozšířily hry ve 3D. Mafia, GTA 3, Vietcong a další podobné. Strategie začaly být mnohem víc propracované a mezi ně patřila i série Civilization, která je tady s námi dlouho.

Railroads není v ničem jiná. Jde o klasickou hru jako je třeba právě Civilization jen s tím rozdílem, že se ocitáte na železnici. Jako manažer budete řešit nespočet různých problémů a bude potřeba je vyřešit ve váš prospěch, abyste si nezasekli své příjmy do rozpočtu. Vaše společnost musí fungovat v pořádku a bez problému, abyste nepřicházeli zbytečně o peníze.

Kdy vyšla první hra série od Sid Meiers?

Byl to rok 2006, avšak šlo již o pokračování hry Railroad Tycoon 3, kterou vytvářela firma PopTop Software a nikoliv Sid Meier.

O co ve hře Railroads jde?

Stavíte a budujete nové železnice, staráte se zájmena o vlaky a hlavně o to, aby firma prosperovala. Hra běží na enginu Gamebryo.