Kodaňská společnost SYBO slaví obrovský milník: Subway Surfers dosáhla 4 miliard stažení

Subway Surfers dosáhla 4 miliard stažení, se 20 miliony DAU a 150 miliony MAU. SYBO slaví tento úspěch.

Subway Surfers, oblíbená nekonečná běhačka od kodaňské společnosti SYBO, právě dosáhla impozantního milníku: 4 miliard stažení za celý život. S dosavadním průměrem více než 20 milionů aktivních uživatelů denně (DAU) a téměř 11 lety na trhu si hra užívá obrovských úspěchů.

Popularita Subway Surfers je také podpořena více než 150 miliony měsíčně aktivních uživatelů (MAU) a nedávným virálním úspěchem na TikToku. Tento úspěch je pravděpodobně díky konzistentní World Tour, která hráčům každý měsíc nabízí nové lokace, kde si mohou vyzkoušet své dovednosti v nekonečném běhu.

Jsme více než deset let pyšní na náš tým SYBO, že jsme dosáhli tohoto milníku 4 miliard stažení, a jsme vděční naší globální komunitě surfařů, kteří zůstali hře po celou dobu věrní,“ říká Mathias Gredal Nørvig, generální ředitel společnosti SYBO. „Rok 2022 byl pro Subway Surfers klíčový, protože byl vyhlášen nejstahovanější mobilní hrou, a letos máme v plánu nabídnout fanouškům nové způsoby, jak se do této IP zapojit.

Díky dlouhodobému úspěchu Subway Surfers má SYBO v plánu pro fanoušky připravit nové zážitky a způsoby, jak se zapojit do světa hry. Tento milník potvrzuje, že i po téměř 11 letech od svého prvního spuštění zůstává Subway Surfers jednou z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších mobilních her na trhu.

Aplikaci stáhnete níže