Vypnout reklamy

Kolik bude stát Nokia 8 v Evropě?

Zbývají asi poslední dva týdny od odhalení nového telefonu Nokia 8. HMD Global oznámila představení právě na 16. srpna 2017. Již víme jak telefon bude vypadat, proběhla i debata okolo ceny, ale teď je to oficiální.HMD chce prodávat Nokia 8 za nižší cenu, než nabízejí high-end telefony ostatní výrobci jako je Samsung Galaxy S8, LG […]

Nokia 8

Zbývají asi poslední dva týdny od odhalení nového telefonu Nokia 8. HMD Global oznámila představení právě na 16. srpna 2017. Již víme jak telefon bude vypadat, proběhla i debata okolo ceny, ale teď je to oficiální.HMD chce prodávat Nokia 8 za nižší cenu, než nabízejí high-end telefony ostatní výrobci jako je Samsung Galaxy S8, LG G6 a HTC  U11. První zpráva hovoří o částce menší než 600€.

Nicméně cena bude o mnohem nižší, než se očekávalo. Rumunský Vodafone odhalil černou verzi telefonu Nokia 8 za 517.42€, což je o mnohem méně, než 600€.

 

Rumunské ceny musí následovat stejná pravidla, jako západní Evropa, což znamená, že Nokia 8 bude stát stejně v Německu, Itálií, Španělsku a dalších regionech. Jediný rozdíl bude v daních.

Informace přichází od důvěryhodného zdroje, avšak i tak se to nedá úplně potvrdit

Nokia 8

Nokia 8