Kompletní specifikace Samsung Galaxy S8+

Uvedení na trh nového mobilního telefonu Samsung Galaxy S8 se blíží. Nebude to sice na MWC 2017 za 3 dny, ale až v březnu na jeho konci, tam se nový telefon představí v plné parádě. Následně pak v dubnu bude mobilní telefon dostupný k prodeji. Ještě do této chvíle jsme nevěděli detailní informace ohledně nového […]

Samsung Galaxy S8 s 8GB RAM

Uvedení na trh nového mobilního telefonu Samsung Galaxy S8 se blíží. Nebude to sice na MWC 2017 za 3 dny, ale až v březnu na jeho konci, tam se nový telefon představí v plné parádě. Následně pak v dubnu bude mobilní telefon dostupný k prodeji.

Ještě do této chvíle jsme nevěděli detailní informace ohledně nového Samsung Galaxy S8+, ale na internet se dostal dokument, který poukazuje na specifikaci tohoto telefonu.

Velký displej, IP68 certifikace

Nový Samsung Glaaxy S8+ bude mít tedy 6.2 palcový QHD+ SAMOLED displej a 4GB RAM. Bude mít 12MPx fotoaparát, 8MPx přední fotoaparát a 64 GB interní úložiště.

Dále bude mít k dispozici 4G LTE, IP68 certifikace (vodě odolný a prachu vzdorný) a zabezpečení Knox. Dále iris skener, Samsung Pay a bezdrátové nabíjení.

Jediné, co chybí ve specifikacích je informace ohledně chipsetu a baterie. Ale my již víme, že bude mít telefon Snapdragon 835 (pro Ameriku) a Exynos 9 série 8895 (Evropa a další)