Video ohledně Nokia 9 koncept

Po internetu koluje koncept, který se objevil teprve nedávno. Vypadal velmi důvěryhodně. Teď máme k dispozici video. Je pravděpodobné, že se tvůrci snažili o to, aby byl telefon co nejvíce věrohodný oficiálnímu. Jak můžete vidět, tak je kolem displeje opravdu tenký rámeček. Přední a zadní panel je lesklý a má k dispozici dual fotoaparát. Fotoaparát […]

Nokia 9 koncept

Po internetu koluje koncept, který se objevil teprve nedávno. Vypadal velmi důvěryhodně. Teď máme k dispozici video. Je pravděpodobné, že se tvůrci snažili o to, aby byl telefon co nejvíce věrohodný oficiálnímu.

Jak můžete vidět, tak je kolem displeje opravdu tenký rámeček. Přední a zadní panel je lesklý a má k dispozici dual fotoaparát. Fotoaparát je umístěn vertikálně na zadní stranu telefonu a tak stejně i LED blesk a laser automatické ostření. Pod tím vším je k nalezení snímač otisků prstů.

Na přední straně je stereo reproduktor a celkově vzhled telefonu vypadá velmi inteligentně. Firma naplánovala vydání Nokia 9 někdy na druhou polovinu roku a označuje ho jako high-end model. 

Podle všeho bude mít Nokia 9 Qualcomm Snapdragon 835 a 6GB RAM.

zdroj: phonearena.com