Vypnout reklamy

Koncept od TCL s vysouvacím displejem

Vydáno dne: 3.3.2020

TCL je Čínská společnost, která vyvíjí telefony, avšak není ve světě tak známá, jako Samsungy, HTC, LG nebo jiné. Nicméně v Číně je známá a nyní dorazila s konceptem vysouvacího telefonu.


Nový koncept od TCL je vysouvací displej a nikoliv skládací. To znamená, že displej se jednoduše zasune do druhého.

Je to vcelku novinka, kterou jsme ještě nikde neviděli, avšak na druhou stranu zase se jedná o firmu, která ve světě není tolik známá.

Telefon TCL concept
Telefon TCL concept

Na internetu se tak objevilo nejmenované zařízení a prozatím přemýšlíme, jak takový telefon bude fungovat. Jak se zasune dovnitř zařízení a jak se zase vysune?

Je možné, že se za hlavním displejem roluje do sebe a tím se velikost telefonu nezvětšuje je zde dostatek prostoru. Nebo pod druhým displejem není nic a při zasunutí pod první displej je dostatek prostoru pro hardware.

Ikdyž se telefon na trh třeba nedostane, tak stále je to lepší, než aby se vývoj nikam neposouval.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Nový telefon HTC Desire 20+ odhalen
HTC Desire 20+

Nový mobilní telefon od firmy HTC je již představen. HTC Desire 20+ je k dispozici od zítřka v prodeji, bohužel Přečíst si více

Huawei Petal Search i jako vyhledávač
Huawei Petal Search

Huawei Petal Search nebude fungovat jen pro vyhledávání aplikací, ale také pro vyhledávání zpráv, videí nebo fotografií.

Některé telefony s EMUI 11 obdrží možnost instalace HarmonyOS
HarmonyOS 2.0

Telefony s EMUI 11 budou mít možnost instalace nového systému HarmonyOS 2.0. Neví se ještě, které to budou, ale tato Přečíst si více

Huawei P Smart 2021 oficiálně
Huawei P smart 2021

Huawei P Smart 2021 je již v české republice k dostání za docela příjemnou cenu. Telefon nabízí 6.67 palcový displej Přečíst si více

Tágy: