Konec Galaxy Note 7. Prodej i výroba zastavena.

Samsung oficiálně oznámil, že ukončuje výrobu i samotný prodej Galaxy Note 7 po celém světě. Problém pravděpodobně není v samotné baterii, ale někde úplně jinde. Galaxy Note 7 si přitom zákazníci opravdu velmi chválili. Jenže pak začaly problémy a telefon byl i na černé listině leteckých společností. Samsung tedy zakročil a svolal všechny telefony na […]

Samsung Galaxy Note 7 on fire

Samsung oficiálně oznámil, že ukončuje výrobu i samotný prodej Galaxy Note 7 po celém světě. Problém pravděpodobně není v samotné baterii, ale někde úplně jinde. Galaxy Note 7 si přitom zákazníci opravdu velmi chválili. Jenže pak začaly problémy a telefon byl i na černé listině leteckých společností.

Samsung tedy zakročil a svolal všechny telefony na výměnu. Výměnu provedli, stálo je to spoustu miliard dolarů. U starších nevyměněných telefonu proběhla aktualizace, která omezovala nabíjení na 60%. Nové zařízení měli na krabici černý čtvereček a zároveň zelený indikátor baterie místo obyčejného černobílého.

Jenže po výměně těchto telefónů za bezpečné se začal problém opakovat. Stalo se tak v letadle na lince 994 z Louisville do Baltimore. Letadlo muselo být evakuováno když Note 7 začalo hořet.

Pro Samsung Galaxy Note 7 to znamená konec.