Krátké video se Samsung Galaxy S8

Na videu je představen snímač otisků prstů, který již není v přední části telefonu z důvodu, protože telefon již nemá v předu žádné tlačítko. „Home“ tlačítko bylo odstraněno proto, aby zde bylo místo pro větší displej a nemusel se tak zvětšovat mobilní telefon. Snímač otisků prstů reaguje poměrně rychle, ale podle nás je snímač na […]

Samsung Galaxy S8

Na videu je představen snímač otisků prstů, který již není v přední části telefonu z důvodu, protože telefon již nemá v předu žádné tlačítko. „Home“ tlačítko bylo odstraněno proto, aby zde bylo místo pro větší displej a nemusel se tak zvětšovat mobilní telefon.

Snímač otisků prstů reaguje poměrně rychle, ale podle nás je snímač na zadní straně obrazovky hodně nevýhodný. Osobně to nemáme rádi už z toho důvodu, že někdy ten přístup na zadní stranu nemáte tak jednoduchý.

Třeba takový člověk, který nemá dlouhé prsty nebo špatně prst přiložíte, což se třeba stávalo na Galaxy S6, kdy se několikrát člověk snažil, aby ho snímač vzal. Těšili jsme se na snímač otisků prstů hned pod displejem, ale to jsme přemýšleli až moc do budoucna.

Původně to tak na Galaxy S8 mělo být, ale již není čas něco dodělávat. Takže snímač otisků pod displejem uvidíme až v Galaxy S9 nebo Note 8.