Vypnout reklamy

Které mobilní hry v roce 2021 očekávat?

Na které hry se můžeme těšit v roce 2021? Nový high-end hry, ale i ze segmentu indie. Podívejme se tedy na herní rok 2021 a co si budeme moci do mobilu nainstalovat.

Crash Bandicoot: On the Run!

Crash Bandicoot se vrací a tentokrát i na mobilní telefony. Jede v klasice, jako známe Subway Surfers, kde váš hrdina neustále poběží dopředu a vy musíte jednotlivé části začít přeskakovat. Hra obsahuje několik stovek hodin zábavy a dorazí na jaře tohoto roku.

Call of Duty Warzone

Po několika letech nejlepší hry pro více hráčů v segmentu FPS, tak Call of Duty ztratilo menší podíl na trhu kvůli hrám, jako je Fortnite a PUBG Mobile. Nicméně s Call of Duty Warzone by mohli zabodovat. Má se totiž jednat o free-to-play battle royale hru, kde budou různé úkoly.

Touchgrind Scooter

Jedná se o hru, kde nebudete ovládat skateboard s vašimi prsty, ale nyní koloběžku. Za pomocí prstů budete dělat různé triky a snažit se získat body ve stylu Tony Hawk. Hra se objeví na trhu v první polovině 2021.

Tomb Raider Reloaded

Největším oznámením byla hra Tomb Raider, která poprvé dorazí na mobilní telefon. Trailer odhalil pár věcí a to je třeba kreslené provedení hry, různé charaktery, výskyt dinosaurů a monster. Hra dorazí v roce 2021.

Total War Battles: Warhammer

Jedná se o novou hru, která zapadá do série Total War Battles série. Neplést si to s hrou Total War: Warhammer. Nicméně podobnost tady je a to zájmena v rámci kampaně. Nyní je hra v uzavřené betě a tento rok vyjde jeho plná verze.

Warhammer Odyssey

Další hra Warhammer na mobilní telefon a to tentokrát MMORPG, které bylo oznámeno v srpnu 2019. Jedná se o starý svět. Hra nebude mít žádný autoplay a tedy budete si muset vše odehrát. Nicméně není jisté, kdy vyjde, protože je tady stále napsáno „brzy“.

Xcom 2 Collection

Parádní PC hra XCOM je i na mobilním telefonu. Po velkém úspěchu hry xcom Enemy Within na Androidu se můžeme těšit i na XCOM 2 Collection. Původní hra vyšla v roce 2016.

Pocket City 2

Pro ty z vás, co hru neznají, tak první díl Pocket City vyšel v roce 2018 a jedná se o hru, ve které budujete své městečko. Hra nabízí příjemnou grafiku pro telefony, dostupnost i hloubku. Nabízí opravdu hezké grafické prvky, ale hra je stále ve fázi vývoje a není úplně jisté, jestli stihnou hru vydat v tomto roce.

Just cause Mobile

Poté, co byl oznámen Tomb Raider, tak firma Square Enix oznámila, že vydá Just Cause: Mobile. Původně toto studio vydávalo hry GO a tedy i Tomb Raider. Hra bude plná akce, explozí a helikoptér. Nemá chybět ani hra pro více hráčů a otevřený svět. Hra dorazí v roce 2021.

The Witcher: Monster Slayer

Hra je velmi podobná hře Pokemon Go. Vydáváte se do reálného světa monster. Jedná se tedy o AR titul, který je nyní v předběžném přístupu, ale jenom na Novém Zélandě. Hra dorazí právě někdy v roce 2021.

Moonlighter

Jedná se o akční RPG od studia 11 bit a Digital Sun. Přes den provozujete obchod a v noci se vydáváte na dobrodružství, kde získáváte různé věci. Tento rok dorazí na Android telefony.