Vypnout reklamy

Kuznetsovo panství – jedna velká legrace, kterou nerozumíme

Horrorové hry jsou na mobilních zařízeních spíše vzácností nežli samozřejmostí. Jedním z důvodů je, že se ponořit do něčeho děsivého a vzrušujícího může být obtížné, když si stačí naklonit hlavu nahoru…

Kuznetsovo panství - jedna velká legrace, kterou nerozumíme

Horrorové hry jsou na mobilních zařízeních spíše vzácností nežli samozřejmostí. Jedním z důvodů je, že se ponořit do něčeho děsivého a vzrušujícího může být obtížné, když si stačí naklonit hlavu nahoru a vzpomenout si, že jste ve zářivě osvětlené místnosti. Avšak existuje výjimka v podobě podivného světa 3D pseudo-hororových her.

Do této kategorie patří i hra Count Kuznetsov’s Estate od studia AK Studio Mobile, hra, kterou bychom předpokládali, že jde jen o další trochu podivný pokus převést sběratelský horor do mobilní hry, kdyby nebylo toho, co lze označit za poněkud divný popis. K tomu se přidává původní vlákno na Redditu, které objevil náš editor, a ve kterém se opakovaně zmiňuje o věcech jako je ‚kultura Skibidi‘, a o (nazvěme to ‘zajímavé’ hratelnosti).

Hra Count Kuznetsov’s Estate nabízí hráčům neobvyklý zážitek, který se odlišuje od běžných hororových her. Můžete se těšit na originální příběh a atmosféru, která vám zajisté dostane mráz po zádech. Jestli jste fanoušky nekonvenčních her, tohle je pro vás ta pravá volba.

V současné době se můžete na tuto hru podívat na webové stránce Pocket Gamer, kde se dozvíte více o ní a možná změníte svůj pohled na mobilní hororové hry. A když už jsme u toho, určitě neváhejte vyzkoušet i další zajímavé tituly od AK Studio Mobile.

FAQ:
1. Jak se liší hra Count Kuznetsov’s Estate od ostatních hororových her na mobilních zařízeních?
2. Co mohu očekávat od hratelnosti a atmosféry této hry?
3. Kde si mohu tuto hru stáhnout a zahrát si ji na svém mobilním zařízení?

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/count-kuznetsovs-estate/is-it-a-joke/