„Květ zla – dobrodružná hra určená pro zaujetí každého začínajícího detektiva“

Vypadá to, že pátrání nikdy nevyjde z módy. Od nekonečných adaptací Sherlocka Holmese po popularitu dokumentů o skutečných zločinech, vždy existuje trh pro poutavé mysteriózní příběhy a výzvy plné hádanek. A…

"Květ zla - dobrodružná hra určená pro zaujetí každého začínajícího detektiva"

Vypadá to, že pátrání nikdy nevyjde z módy. Od nekonečných adaptací Sherlocka Holmese po popularitu dokumentů o skutečných zločinech, vždy existuje trh pro poutavé mysteriózní příběhy a výzvy plné hádanek. A právě to vás čeká v The Flower of Evil.

The Flower of Evil je nový mobilní hádankový titul, ve kterém pomůžete detektivce Lele vyřešit 27 let starý případ vraždy. Začnete jako dva bratři, kteří se vloupají do úložného prostoru rodiny Tottenových, kde skladují Thizz inhalátory, nebezpečnou halucinogenní látku. …

Příběh je nadále rozvíjen prostřednictvím sérií hádanek a záhad, které postupně odhalují detaily tohoto starého zločinu. Budete muset sbírat indicii, provádět rozhovory s podezřelými a rozplétat spletitou pavučinu lží a intrik.

Grafika v této hře je velmi poutavá a vytváří temnou atmosféru, která přesně odpovídá tématu příběhu. Hudební doprovod je také velmi dobře provedený a poskytuje další vrstvu napětí.

Hratelnost je založena na různých hádankách a šifrách, které musíte rozluštit. Musíte si všímat detailů a správně kombinovat různé objekty a informace. Některé hádanky jsou velmi obtížné a vyžadují trpělivost a logické myšlení.

The Flower of Evil je skvělá volba pro všechny, kdo mají rádi detektivní příběhy a hádanky. Vývojáři dokázali vytvořit zábavnou a návykovou hru, která vás neustále bude přitahovat dál a dál do tajemného světa zločinu.

FAQ:

1. Jaká je hlavní úloha hráče v The Flower of Evil?
– Hráč zde hraje roli detektivky Lely, která se snaží vyřešit 27 let starý případ vraždy.

2. Jaké jsou hlavní prvky hratelnosti v této hře?
– Hratelnost je založena na řešení hádanek a šifer, sbírání indicií a provádění rozhovorů s podezřelými.

3. Jaká je grafika a atmosféra hry?
– Grafika je velmi poutavá a vytváří temnou atmosféru, která odpovídá tématu příběhu. Hudební doprovod je také dobře provedený a přidává další vrstvu napětí.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/the-flower-of-evil/review/