Le Casa De Papel nebo-li papírový dům na Netflixu dostane herní adaptaci

Netflix se rozhodl již dávno k tomu, že ke svým filmům bude vydávat i hry a ti, kteří mají předplatné, tak si ji zahrají na mobilních telefonech. Nyní se chystá herní adaptace Money Heist. Hráči tak mohou zažít to, co jste mohli vidět ve filmu, ale tentokrát si zahrajete.

Kromě toho také dochází k herní adaptaci Queen Gambit. Ve hře Money Heist zažijete spoustu vzrušení, kde se dostanete do podobných situacích, jako například ve hře Payday: The Heist na kterou se tato hra velmi podobá. Tentokrát však v televizní formě.

Ve hře budete moci podle všeho ovládat různé filmové postavy a tedy ty, které si vyberete. Každá z nich má své unikátní schopnosti, které při loupeži musíte využít. Například jeden charakter umí velmi dobře potichu obcházet banky a být neustále skrytá a neodhalená. Někteří z nich umí dobře odemykat zámky.

Co se týče grafiky, tak zde si vývojáři vzali inspiraci z her jako je Borderlands nebo Dishonored. Ve hře zažijete několik malý mini her, kde budete muset řešit hádanky. Hra by měla vyjít v roce 2023.