Leaker s dobrou reputací tvrdí, že tyto modely iPadů nedostanou iPadOS 18

V nedávné době se objevila informace, že **některé iPady** s aktuálně běžícím iPadOS 17 se nedostanou na novou verzi iPadOS 18. Jedna osoba se rozhodla odhalit, které modely se nedostanou na…

Leaker s dobrou reputací tvrdí, že tyto modely iPadů nedostanou iPadOS 18

V nedávné době se objevila informace, že **některé iPady** s aktuálně běžícím iPadOS 17 se nedostanou na novou verzi iPadOS 18. Jedna osoba se rozhodla odhalit, které modely se nedostanou na aktualizaci.

Podle úniku informací se zdá, že některé starší modely **iPadů** nebudou mít možnost přejít na novější verzi operačního systému. Tato zpráva může být pro majitele těchto zařízení nepříjemným překvapením, avšak je důležité si uvědomit, že se jedná o běžnou praxi v technologickém světě.

Je třeba si uvědomit, že s postupem času se technologie neustále vyvíjí a **starší zařízení** nemusí být schopna plně podporovat nové funkce a vylepšení. Majitelé těchto zařízení tak mohou narazit na omezení při používání nejnovějších aplikací a služeb.

Otázky a odpovědi (FAQ):
1. Jak zjistím, zda můj iPad bude podporovat aktualizaci na iPadOS 18?
– Apple obvykle informuje uživatele o dostupných aktualizacích a podporovaných zařízeních před vydáním nové verze operačního systému.
2. Co mám dělat, pokud můj iPad nebude podporovat novou verzi?
– Pokud vaše zařízení nebude podporovat novou verzi operačního systému, můžete nadále využívat stávající verzi a hledat alternativní způsoby, jak využít možnosti vašeho zařízení.
3. Jak dlouho bude moje stávající verze iPadOS podporována?
– Apple obvykle poskytuje aktualizace a podporu pro starší verze operačního systému po určité období od vydání nových verzí. Je důležité sledovat informace od výrobce a udržovat své zařízení aktuální.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/these-ipad-models-will-not-get-ipados-18_id155917