„Legends Of Speed Codes: Odemykání skrytých bonusů a rychlý postup v nejlepší závodní hře“

Přejete si zlepšit svou výkonnost ve hře Legends Of Speed (a někdy doslova)? Pak jste na správném místě, takže ještě neutečte. Náš průvodce kódy Legends Of Speed vám představí všechny dostupné…

"Legends Of Speed Codes: Odemykání skrytých bonusů a rychlý postup v nejlepší závodní hře"

Přejete si zlepšit svou výkonnost ve hře Legends Of Speed (a někdy doslova)? Pak jste na správném místě, takže ještě neutečte. Náš průvodce kódy Legends Of Speed vám představí všechny dostupné promo kódy pro tuto rychlou závodní hru, abyste se mohli dostat rychleji vpřed a získat nějaké krystaly a s nimi i zvířátka.

Legends Of Speed je hra na platformě Roblox, která se zaměřuje na rychlost. Pokračujte v běhu, abyste získávali kroky a zvyšovali výkon svého vozidla. Jakmile jste spokojeni se svým tréninkem, zapojte se do závodů a předveďte své schopnosti proti ostatním závodníkům. Můžete se také pokusit překonat některé zlomyslné překážky (obbies).

Pro více informací o hře Legends Of Speed se podívejte na stránky Robloxu. Pokud hledáte další kódy pro Roblox, podívejte se na naše průvodce kódy pro hry Adventure Piece, Blade Ball a Blair Roblox.

Legends Of Speed kódy:

Zde uvedeme všechny kódy, které se nám podaří najít. Snažíme se udržovat kódy co nejaktuálnější, a ty, které již neplatí, odstraníme. Stejně jako s jídlem, pokud je kód expirovaný, vyhodíme ho.

– speedchampion000 – 5000 krystalů
– sprint250 – 250 kroků
– racer300 – 300 kroků

Jak využít kódy v Legends Of Speed:

Zde je postup, jak uplatnit kódy ve hře, pokud jsou k dispozici:

– Spusťte hru Legends Of Speed.
– Po načtení hry klikněte na tlačítko s kódy na pravé straně obrazovky, abyste otevřeli okno pro zadávání kódů.
– Zadejte kódy do pole označeného jako „Zde zadejte kódy“.
– Klikněte na zelené tlačítko „Enter“.

Kde získat další kódy:

Nejjednodušší způsob, jak získat nové kódy, je uložit si tento průvodce do záložek a pravidelně se vracet. My se pokusíme udělat všechnu práci za vás a přidávat nové kódy, které najdeme.

Oficiální Discord je také dobrým místem pro kontrolu nových kódů ve hrách na platformě Roblox, stejně jako pro získání posledních aktualizací ohledně vývoje hry.

Zdroj: Droid Gamers

FAQ:
1. K čemu slouží kódy v hře Legends Of Speed?
Kódy vám umožňují získat různé výhody, jako jsou krystaly a zvířátka, které vám pomohou rychleji postupovat ve hře.

2. Jak mohu použít kódy v Legends Of Speed?
Po načtení hry klikněte na tlačítko s kódy a zadejte je do příslušného pole. Potvrďte kód a dostanete příslušnou odměnu.

3. Kde mohu najít další kódy pro Legends Of Speed?
Nejlepší je sledovat tento prů

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/legends-of-speed-codes/