Vypnout reklamy

Pokud se registrujete ke hře, která má vyjít na podzim tohoto roku, tak obdržíte různá ocenění v podobě mincí. Ve hře si užijete spoustu zábavy.

Francouzský vydavatel Gameloft právě oznámil dostupnost registrace nové hry LEGO Legacy: Heroes Unboxed. Pokud navštívíte jejich stránku, tak možnost registrace uvidíte a k tomu získáte ještě tři ocenění.

Tato hra má klasické i moderní LEGO figurky. Se všemi budete moci vytvořit nejeden tým a vtrhnout do zábavných soubojů. Jedná se o zábavnou hru, ve které budete muset udělat vše proto, abyste se dostali co nejdále.

Ti, kteří se do hry registrují, tak obdrží následně ocenění v podobě mincí a doplňků v době, kdy hra bude aktuální. K dispozici má být tento podzim. Vyberte si hned z několika minifugurek.

Gamelfot zároveň vydal trailer, ve kterém uvidíte vše potřebné.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.