Lenovo oznámilo další dva chytré telefony řady Phab2

Lenovo včera na Tech World oznámilo další chytré telefony, které jsou pod záštitou MOTO a LENOVO. Lenovo Phab 2 Pro je první telefon pro zákazníky, který pracuje s Tango (Projekt Tango). Jedná se o systém Google kamery, která je schopná detekovat fyzické 3D objekty. Další dva telefony od Lenovo nebudou mít funkci TANGO. Je to […]

Lenovo včera na Tech World oznámilo další chytré telefony, které jsou pod záštitou MOTO a LENOVO. Lenovo Phab 2 Pro je první telefon pro zákazníky, který pracuje s Tango (Projekt Tango). Jedná se o systém Google kamery, která je schopná detekovat fyzické 3D objekty.

Další dva telefony od Lenovo nebudou mít funkci TANGO. Je to kvůli ceny, aby se dokázal více prodávat.

Telefon specifikace Lenovo Phab2

Tak jako Lenovo Phab 2 Pro, budou mít obě zařízení Phab2 a Phab2 Plus 6.4 palcový displej. Phab2 bude mít 720p rozlišení, 4 jádrový procesor MediaTek 8735 s 3GB RAM a 32 GB interní úložiště. Fotoaparát bude mít 13MPx

Lenovo Phab2

Lenovo Phab2

Lenovo Phab2

Lenovo Phab2

Lenovo Phab2

Lenovo Phab2

Telefon Lenovo Phab 2 Plus specifikace

Na rozdíl od verze bez označení „plus“ bude mít tato verze 1080p rozlišení, 6.4 palcový displej a CPU dostane čtyřjádro MediaTek 8783 a 3GB RAM. Moc velký rozdíl tedy nebude.

Rozdíl je však větší v kameře, kde Phab2 Plus dostane lepší vybavení pro kameru. Možnost měnit pozadí na kameře, laser automatické ostření a na zadní straně bude skener otisků prstů.

Lenovo Phab2 Plus

Lenovo Phab2 Plus

Lenovo Phab2 Plus

Lenovo Phab2 Plus

Datum vydání mobilních telefonu

Telefon bude dostupný již toto léto a je ceněn na 199$ (4757,- Kč) a 299$(7148,- Kč). Světově bude dostupný v Záři. Do té doby pouze v USA.