Lenovo Tab Extreme opět v prodeji ve Spojených státech za zvýhodněnou cenu 1000 dolarů s příslušenstvím

Lenovo Tab Extreme: Výjimečný tablet s obrovským potenciálemLenovo nedávno oznámilo vydání svého nejnovějšího tabletu, Lenovo Tab Extreme. Tento velikán přichází na trh již poněkolikáté, ale tentokrát s novými funkcemi a vylepšeními,…

Lenovo Tab Extreme opět v prodeji ve Spojených státech za zvýhodněnou cenu 1000 dolarů s příslušenstvím

Lenovo Tab Extreme: Výjimečný tablet s obrovským potenciálem

Lenovo nedávno oznámilo vydání svého nejnovějšího tabletu, Lenovo Tab Extreme. Tento velikán přichází na trh již poněkolikáté, ale tentokrát s novými funkcemi a vylepšeními, které uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Navíc je k dispozici za speciální akční cenu 1 000 dolarů, která zahrnuje také dva praktické příslušenství.

Lenovo Tab Extreme se stal jedním z nejočekávanějších tabletů roku díky svému nesrovnatelnému výkonu a výjimečnému designu. S ohromujícím 12,9 palcovým displejem a rozlišením 2560×1600 pixelů si uživatelé mohou užívat ostrý obraz a živé barvy při sledování videí, prohlížení fotografií nebo surfování na internetu.

Tento tablet je poháněn výkonným procesorem Qualcomm Snapdragon 870, který zajistí rychlé a plynulé provádění úloh. S operačním systémem Android 11 budou uživatelé mít k dispozici širokou škálu aplikací a funkcí, které usnadní jejich každodenní život.

Lenovo Tab Extreme je vybaven kvalitními reproduktory a technologií Dolby Atmos, která poskytuje úchvatný zvukový zážitek. S 5G konektivitou a podporou WiFi budou uživatelé mít rychlý a stabilní přístup k internetu kdekoli, kam půjdou.

Nejnovější tablet od Lenovo je vybaven také dvěma výkonnými kamerami. S 13MP zadní kamerou a 8MP přední kamerou budou moci uživatelé zachytit skvělé fotografie a nahrávat kvalitní videa. S možností 4K videozáznamu budou jejich vzpomínky ještě živější.

Lenovo Tab Extreme byl v minulosti uveden v omezeném množství, ale tentokrát se zdá, že se dostane na trh již potřetí. A navíc za speciální cenu 1 000 dolarů, která zahrnuje také dva užitečné příslušenství. Tento tablet je určen pro ty, kteří hledají zařízení s obrovským potenciálem a vynikající výkonem.

FAQ:

1. Kolik stojí Lenovo Tab Extreme?

Lenovo Tab Extreme je k dispozici za speciální cenu 1 000 dolarů.

2. Jaké příslušenství je k dispozici s Lenovo Tab Extreme?

K Lenovo Tab Extreme jsou přiloženy dva užitečné příslušenství.

3. Jaký je displej Lenovo Tab Extreme?

Lenovo Tab Extreme má 12,9 palcový displej s rozlišením 2560×1600 pixelů.

4. Jakou konektivitu má Lenovo Tab Extreme?

Lenovo Tab Extreme je vybaven 5G konektivitou a podporou WiFi.

5. Jaké operační systém používá Lenovo Tab Extreme?

Lenovo Tab Extreme používá operační systém Android 11.

6. Jaké jsou hlavní kamery Lenovo Tab Extreme?

Lenovo Tab Extreme má 13MP zadní kameru a 8MP přední kameru.

Článek vás informoval o nejnovějším tabletu od společnosti Lenovo, Lenovo Tab Extreme. T

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/lenovo-tab-extreme-back-on-sale-special-price-keyboard-pen-included_id150739