Lenovo Tab P11 Pro Gen 2 – Vysoké rozlišení a extrémně tenký tablet s obchodními ambicemi za obrovskou novou slevu

I přestože není zcela novým zařízením, středně drahý tablet Lenovo Tab P11 Pro Gen 2 ve velkém provedení by mohl být nejlepší volbou v cenové kategorii do 300 dolarů. A to…

Lenovo Tab P11 Pro Gen 2 - Vysoké rozlišení a extrémně tenký tablet s obchodními ambicemi za obrovskou novou slevu

I přestože není zcela novým zařízením, středně drahý tablet Lenovo Tab P11 Pro Gen 2 ve velkém provedení by mohl být nejlepší volbou v cenové kategorii do 300 dolarů. A to díky výrazné slevě ve výši 35 procent, která snížila jeho cenu z 429,99 dolarů.

Lenovo Tab P11 Pro Gen 2 je tablet, který nabízí širokou škálu funkcí a výkonnostních možností. S jeho 11,5palcovým OLED displejem s rozlišením 2560 x 1600 pixelů si uživatelé mohou užívat skvělou kvalitu obrazu a živé barvy. Díky operačnímu systému Android 11 je možné využívat všechny předinstalované aplikace a stahovat další z obchodu Google Play.

Tablet je poháněn osmijádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 730G, který zajišťuje dostatečnou sílu pro plynulý chod aplikací a her. S 6 GB RAM a úložištěm o kapacitě 128 GB je dostatek místa pro ukládání souborů, fotografií a videí. K dispozici je také slot na paměťovou kartu microSD pro rozšíření úložného prostoru.

Co se týče fotografování, tablet disponuje dvěma zadními kamerami – 13MP hlavním snímačem a 5MP ultraširokoúhlým objektivem. Přední kamera má rozlišení 8 MP pro kvalitní videohovory a selfie fotografie. Tablet podporuje také připojení k externí klávesnici a stylusu, což umožňuje efektivní pracování a tvorbu obsahu.

Sleva ve výši 35 procent z původní ceny udělá z Lenovo Tab P11 Pro Gen 2 neodolatelnou nabídku v cenové kategorii do 300 dolarů. Nabízí špičkové technické parametry, elegantní design a všestrannost využití. Pokud hledáte výkonný tablet za rozumnou cenu, může být tento Lenovo tablet tím pravým řešením.

FAQ:

1. Jaká je velikost displeje Lenovo Tab P11 Pro Gen 2?
Lenovo Tab P11 Pro Gen 2 má 11,5palcový OLED displej s rozlišením 2560 x 1600 pixelů.

2. Jaký operační systém má tento tablet?
Tablet používá operační systém Android 11.

3. Nabízí tento tablet možnost rozšíření úložného prostoru?
Ano, Lenovo Tab P11 Pro Gen 2 má slot na paměťovou kartu microSD pro rozšíření úložného prostoru.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/lenovo-tab-p11-pro-gen-2-weekend-sale-huge-new-discount_id154523