Vypnout reklamy

Dnes bude pravděpodobně oznámen nový vlajkový telefon Lenovo Z5, kde bude telefon téměř bez-rámečkový. Tedy až na spodní část telefonu. Telefon navíc nebude mít žádný výřez, jak je teď moderní, ale pod tím vším bude selfie kamera, LED blesk. Lenovo přichází s označením L78011, který se objevil na Geekbench. Zároveň dosáhl skóre 1332 v testu […]

5.6.2018

Lenovo Z5 s menším rámečkem v dolní části

Dnes bude pravděpodobně oznámen nový vlajkový telefon Lenovo Z5, kde bude telefon téměř bez-rámečkový. Tedy až na spodní část telefonu. Telefon navíc nebude mít žádný výřez, jak je teď moderní, ale pod tím vším bude selfie kamera, LED blesk.

Lenovo Z5

Lenovo Z5

Lenovo přichází s označením L78011, který se objevil na Geekbench. Zároveň dosáhl skóre 1332 v testu jedno jádro a 4696 ve více vláknovém testu a to vše díky čipu Snapdragon 660 a 6GB RAM.

Lenovo Z5

Lenovo Z5

Podle všeho navíc telefon Lenovo Z5 nabídne masivní baterií a 4TB microSD úložiště.

 

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.