Vypnout reklamy

Lenovo Z5 se představilo minulý týden. V Číně již započal prodej těchto telefonu, ale byl beznadějně vyprodán. Nové Lenovo Z5 má moderní výřez v horní části displeje. Avšak asi nikdo nečekal, že prodejce JD.com za necelou minutu bude mít vyprodáno. Co víc si přát, než se dostat do TOP mezi prodejci. Lenovo Z5 se tak […]

Lenovo Z5 se představilo minulý týden. V Číně již započal prodej těchto telefonu, ale byl beznadějně vyprodán. Nové Lenovo Z5 má moderní výřez v horní části displeje.

Avšak asi nikdo nečekal, že prodejce JD.com za necelou minutu bude mít vyprodáno. Co víc si přát, než se dostat do TOP mezi prodejci. Lenovo Z5 se tak dostalo na první pozici v seznamu nejprodávanějších telefonu a předehnal tak telefony Honor Play, Xiaomi Mi 8 a Apple iPhone X.

Pro Lenovo to je jen dobrá zpráva. Cena telefonu se má pohybovat okolo 171€, což není vůbec moc peněz.

Specifikace

Telefon dorazil se 6.2 palcovým LCD displejem a čipem Snapdragon 636 a čipem 6GB RAM. Nechybí ani 64GB rozšiřitelné úložiště. Dále tady máme duální fotoaparát na zadní straně a 8MPx selfie fotoaparát. Telefon dorazí s velkou baterií 3300 mAh a software je Android 8.0 Oreo se ZUI 4.0

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.