Vypnout reklamy

Nový mobilní telefon Lenovo Z6 Pro dorazil na Evropský trh za cenu okolo 500€. Prvně navštívil Bulharsko, ale Lenovo se chystá i do dalších států.

Lenovo mění svou strategií a poté, co byl telefon Lenovo Z6 Pro dostupný pouze v Číně, tak se výrobce rozhodl změnit svou strategií a vydává tento telefon i v Evropě.

Nový telefon Lenovo Z6 Pro si můžete zakoupit pod 500€ skrz oficiální obchod Lenovo v Bulharsku a to ve dvou barvách červená a zelená. Lenovo informuje, že telefon dorazí i na ostatní trhy v Evropě.

Lenovo Z6 Pro
Lenovo Z6 Pro

Tento mobilní telefon běží na nejnovějším a skvělém čipu Snapdragon 855 a nabízí celkem čtyři senzory fotoaparátu. Je hezké vidět, že Lenovo se vrací na trhy v Evropě poté, co firma tento trh přenechala značce Motorola.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.