„Letní aktualizace iOS na nových iPhonových krabicích v U.S. Apple Stores“

Společnost Apple plánuje do léta nasadit systém „Presto“, který umožní aktualizaci operačního systému iOS u iPhonů, které dosud leží v neprozkoumaných krabicích. Tento inovativní postup umožní zákazníkům získat svá zařízení s…

"Letní aktualizace iOS na nových iPhonových krabicích v U.S. Apple Stores"

Společnost Apple plánuje do léta nasadit systém „Presto“, který umožní aktualizaci operačního systému iOS u iPhonů, které dosud leží v neprozkoumaných krabicích. Tento inovativní postup umožní zákazníkům získat svá zařízení s nejnovější verzí softwaru již při zakoupení v obchodě.

Systém „Presto“ bude implementován ve všech prodejnách společnosti Apple po celých Spojených státech. Tímto způsobem se zlepší uživatelská zkušenost a zákazníci budou mít jistotu, že mají vždy nejnovější verzi operačního systému iOS na svých iPhonu.

Tato novinka je dalším krokem společnosti Apple k poskytování špičkového servisu a péče o své zákazníky. Systém „Presto“ se postará o to, aby iPhony byly vždy připraveny k použití se všemi nejnovějšími funkcemi a bezpečnostními aktualizacemi.

Díky této inovaci se zákazníci mohou těšit na okamžité využití svých nových iPhonů s nejnovějšími možnostmi, aniž by museli strávit čas nahráváním aktualizací po zakoupení zařízení.

**FAQ**

1. **Bude systém „Presto“ dostupný i pro starší modely iPhone?**
Ano, systém „Presto“ bude dostupný pro všechny modely iPhone prodávané v Apple Storech.

2. **Jak často se budou aktualizace iOS provádět pomocí systému „Presto“?**
Aktualizace budou prováděny pravidelně a automaticky tak, aby zákazníci měli vždy nejnovější verzi operačního systému.

3. **Bude systém „Presto“ dostupný i mimo USA?**
Zatím nejsou známy plány pro rozšíření systému „Presto“ do ostatních zemí, nicméně se očekává, že se tato služba brzy dostane i na další trhy.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/presto-updates-ios-on-iphone-units-inside-never-opened-boxes_id156599