LG představilo tři nové chytré telefony s poměrem 18:9. LG Q7, Q7+ a Q7α

K dispozici budou nové telefony série „Q“. To znamená nový Q7 a zároveň s ním přijdou telefony Q7+ a Q7α. Všechny tyto telefony budou k dispozici na vybraných tvrzích a prodávat se začnou příští měsíc v Evropě následovanou Amerikou a Asií. Rozdíl mezi jednotlivými telefony Q7 série je právě velikost RAM a kamery. Veškeré tři […]

LG Q7, Q7+

K dispozici budou nové telefony série „Q“. To znamená nový Q7 a zároveň s ním přijdou telefony Q7+ a Q7α. Všechny tyto telefony budou k dispozici na vybraných tvrzích a prodávat se začnou příští měsíc v Evropě následovanou Amerikou a Asií.

Rozdíl mezi jednotlivými telefony Q7 série je právě velikost RAM a kamery. Veškeré tři telefony mají dvě varianty čipů. Jedná se o čip s 1.5GHz osmijádrový procesor a 1.8GHz osmijádrový procesor.

Standardní LG Q7 se 3GB RAM a 32GB interní pamětí (až na 2TB). Telefon disponuje 13MPx zadní kamerou a 8MPx nebo 5MPx předním fotoaparátem.

LG Q7+ příjde se 4GB RAM a 64GB rozšiřitelným úložištěm.  LG Q7+ přijde s lepším fotoaparátem o velikosti 16MPx a stejně jako LG Q7 s 8MPx nebo 5MPx.

Nakonec LG Q7α se 3GB RAM, 32GB interní paměť, 13MPx zadní fotoaparát, 5MPx selfie kamera. Všechny tři telefony disponují 3000 mAh baterií  a běží na Android Oreo. K dispozici je snímač otisků prstů, IP68 certifikace, rychlé nabíjení. LG Q7+ má Hi-Fi Quad DAC.