LG Aristo 2 oficiálně

V poslední době se na internetu objevovaly různé informace o telefonu LG Aristo 2. Dnes se tento levný telefon představil a to v přepočtu za 3 000,- Kč a nabízí i poměrně dobrou specifikaci. LG Aristo 2 není žádný vlajkový telefon, ale je určen pro nižší střední třídu, kteří nechtějí dávat za telefon vysoké částky, […]

LG Aristo 2

V poslední době se na internetu objevovaly různé informace o telefonu LG Aristo 2. Dnes se tento levný telefon představil a to v přepočtu za 3 000,- Kč a nabízí i poměrně dobrou specifikaci.

LG Aristo 2 není žádný vlajkový telefon, ale je určen pro nižší střední třídu, kteří nechtějí dávat za telefon vysoké částky, ale přitom chtějí mít dobrý výkon. Nicméně, jestli se objeví v Evropě není příliš jisté.

Displej telefonu má 5 palců a HD rozlišení. Zároveň potěší použití IPS panelu. Do těchto telefonu se většinou vkládá starší čip a tedy Snapdragon 425 a zároveň bude k dispozici 2GB RAM a 16GB interní paměťi.

Na zadní straně vidíme 13MPx fotoaparát s nahráváním videa ve Full HD. Je zde k dispozici i čtečka otisků prstů a baterie o velikosti 2410 mAh, což je docela málo.

LG Aristo 2

LG Aristo 2