Vypnout reklamy

LG si chystá pro příští rok další telefony low-end třídy řady K. Má se jednat celkem o 6 nových mobilních telefonu.

Máme potvrzeno, že firma LG dorazí příští rok s několika telefony řady K. Firma si nechala registrovat ochranné známky k telefonům LG K41, K42, K43, K51, K52 a K53.

Špičkové telefony firmy LG jsou umístěny v řadě G a V. Řada Q nabízí prostor pro telefony střední třídy a levné telefony míří do řady K a W.

LG chytré telefony řady K
LG chytré telefony řady K

Tento rok několik telefonu řady K vyšlo, ale vypadá to, že firma má v plánu pokračovat i příští rok.

Ochranné známky pro další telefony řady K

V listopadu tohoto roku si firma podala přihlášku k novým názvům řady K. V srpnu navíc vydala telefony řady K a to je LG K40s a K50s. Nové telefony řady K tak mohou dorazit velmi brzy. Již v únoru, kdy vyšly telefony K40 a K50, tak měsíc po podání přihlášky byly telefony na trhu.

Jaké rozdíly mezi jednotlivými telefony řady K41, K42, K43 budou, tak to nevíme, ale pravděpodobně velikost paměti. To stejné bude platit u K51, K52 a K53.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)