LG G2 – Editace fotografii

Pravděpodobně naše poslední menší recenze tohoto mobilního telefónu. Pracuje se s ním dobře, je rychlý a dlouho vydrží. Nedávno jsme při používání narazili na jeden celkem zásadní problém a ikdyž třeba já zrovna moc nefotím, tak někomu by to mohlo vadit. Chcete vědět víc?  Vyfotili jsme pár věcí a bylo to fakt parádní jenze narazili […]

Pravděpodobně naše poslední menší recenze tohoto mobilního telefónu. Pracuje se s ním dobře, je rychlý a dlouho vydrží. Nedávno jsme při používání narazili na jeden celkem zásadní problém a ikdyž třeba já zrovna moc nefotím, tak někomu by to mohlo vadit. Chcete vědět víc? 

Vyfotili jsme pár věcí a bylo to fakt parádní jenze narazili jsme na takový problém. Když si dáte editaci dané fotky, tak zde je úplně málo filtru, takže si nemůžete skoro nic upravit. Třeba u Samsungu máte těchto filtrů více. 

Je ovšem pravda, že fotografii si pak můžete následně upravit v PC, jenže to není ono. 

Jediné řešení je stáhnout si do mobilu pár prográmků, které se zaobírají editaci videí. No jenže nastal další problém a tím je dostupnost Google Play. 

Pokud tedy chcete mobilní telefon s editačním nástrojem pro vaše fotografie a chcete mít mobil taktéž na volání a posílání smsek, tak zvolte Samsung nebo Nokii. 

Pokud si ale doinstalujete aplikace na editaci fotografii, třeba Photoshop, tak můžete využívat i LG G2 k těmto účelům. Ale podle nás to není ono…

Ještě nám přišly otravné tlačítka. Jsou totiž umístěna jakoby na obrazovce nikoliv na krytu, což je celkem nezvyk a dost překážely.