Vypnout reklamy

LG G2 – recenze 3.část

Vyzkoušeli jsme ovládání LG televize za pomocí mobilního telefonu LG G2. Pokud tedy bude na některé párty nebo v hospodě běžet televize a bude zrovna LG, tak to vyzkoušejte…. Uděláte pořádný rozruch a to hlavně v případě fotbalu nebo hokeje. Opravdu to funguje. Vyzkoušeli jsme to. Stačí mobil namířit správně na televizi a můžete zvyšovat hlasitost, přepínat programy a i vypínat televizi. […]

Vyzkoušeli jsme ovládání LG televize za pomocí mobilního telefonu LG G2. Pokud tedy bude na některé párty nebo v hospodě běžet televize a bude zrovna LG, tak to vyzkoušejte…. Uděláte pořádný rozruch a to hlavně v případě fotbalu nebo hokeje.

Opravdu to funguje. Vyzkoušeli jsme to. Stačí mobil namířit správně na televizi a můžete zvyšovat hlasitost, přepínat programy a i vypínat televizi. Pravděpodobně to nebude vypadat na delší vzdálenost, ale pokud jste blízko televize, tak to zkuste a uvidíte sami.

Jednoduchý příjem hovoru

Někdy je obtěžující přijmout hovor hlavně v zimě, kdy musíte na displeji kliknout na příjem telefonu. Dnes stačí prostě vzít telefon a přiložit ho k uchu. Mobilní telefon automaticky rozpozná, že hovor chcete vzít pomocí senzoru na přední straně mobilního telefonu.

Samozřejmě telefon taktéž položíte tak, že ho otočíte. Tuto funkci má i Samsung Galaxy S4. Jenže na rozdíl od Samsungu je telefon velmi.

Podle nás je tento telefon LG G2 velmi kvalitní a pokud ho ještě nemáte, tak neváhejte a nakupujte. Protože je velmi rychlý, stabilní, dlouho vydrží a má téměř všechny funkce co má nový Samsung Galaxy S5!