LG G3 bude mít Android 5.0 do konce roku

Na stránkách LG se objevil obrázek, který poukazuje na to, že bude v blízké době poskytnuta aktualizace pro vlajkovou loď LG G3. Kdy tomu tak bude, to sděleno nebylo. Více informací v novince. Měsíc Listopad se bude tocit okolo aktualizací na mobilní telefony od Googlu. Tedy na aktualizované budou mobilní telefony Nexus 4,5,7 a 10. […]

LG_G3_Android_5_Lollipop_update

Na stránkách LG se objevil obrázek, který poukazuje na to, že bude v blízké době poskytnuta aktualizace pro vlajkovou loď LG G3. Kdy tomu tak bude, to sděleno nebylo. Více informací v novince.

Měsíc Listopad se bude tocit okolo aktualizací na mobilní telefony od Googlu. Tedy na aktualizované budou mobilní telefony Nexus 4,5,7 a 10.

Aktualizace na novou verzi Android 5.0, taktéž potvrdila společnost nVidia pro svůj tablet SHIELD. Pokud patříte mezi majitele těchto tabletů, tak nejpravděpodobnější doba na aktualizaci bude koncem Listopadu (nemůžeme to potvrdit).

Aktualizaci dostane taktéž LG G2, ale podle našeho názoru tomu tak bude až někdy v první polovině roku 2015. Tento rok se LG bude snažit stihnout aktualizovat LG G3. 

Nová verze Androidu bude dostupná pro LG G3 S, G3 Stylus a L90 & L70.

Tak co, těšíte se?