LG G6 10. Března, Galaxy S8 21. Dubna. Určitě.

Spousta dohadů, nepravdivých informací. To již brzy skončí, protože za chvíli začne MWC 2017. Server phonearena již ve Španělsku přistála trošku s předstihem. Na MWC 207 nebude sice představen Galaxy S8 telefon, ale nabídnou alespoň pohled do zákulisí. Dále se představí nové telefony od Huawei a LG. Samsung Galaxy S8 a S8+ budou mít svou […]

LG G6 mobilní telefon

Spousta dohadů, nepravdivých informací. To již brzy skončí, protože za chvíli začne MWC 2017. Server phonearena již ve Španělsku přistála trošku s předstihem. Na MWC 207 nebude sice představen Galaxy S8 telefon, ale nabídnou alespoň pohled do zákulisí. Dále se představí nové telefony od Huawei a LG.

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 a S8+ budou mít svou vlastní událost, která se koná v New Yorku 29. Března. Na trh se dostanou 21. dubna. Dnes veškeré data byla potvrzená samotnou společností s jedním rozdílem.

Samsung chce dostat na trh telefon o týden dřív, ale jenom v Jižní Korei. V ostatních státech vyjde 21. dubna. Samsung očekává velký zájem, takže se dostatečně předzásobí a výrobní mašiny běží již teď na plno.

LG G6 vyjde dřív

LG G6

LG G6

LG G6 vyjde dřív a půjde vše bez problému, tak na trh se dostane 10. března. Má tak obrovský čas na to, aby dokázal přesvědčit pár zákazníků Galaxy S8 k tomu, aby si koupili LG G6. V USA bude telefon dostupný až 7. dubna.

Předobjednat mobilní telefon LG G6 půjde již 2. března (nevíme jestli přímo na alze). Samsung se ještě nerozhodl, kdy začne sbírat před objednávky.