Vypnout reklamy

LG G6 10. Března, Galaxy S8 21. Dubna. Určitě.

LG G6 mobilní telefon

Spousta dohadů, nepravdivých informací. To již brzy skončí, protože za chvíli začne MWC 2017. Server phonearena již ve Španělsku přistála trošku s předstihem. Na MWC 207 nebude sice představen Galaxy S8 telefon, ale nabídnou alespoň pohled do zákulisí. Dále se představí nové telefony od Huawei a LG.

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 a S8+ budou mít svou vlastní událost, která se koná v New Yorku 29. Března. Na trh se dostanou 21. dubna. Dnes veškeré data byla potvrzená samotnou společností s jedním rozdílem.

Samsung chce dostat na trh telefon o týden dřív, ale jenom v Jižní Korei. V ostatních státech vyjde 21. dubna. Samsung očekává velký zájem, takže se dostatečně předzásobí a výrobní mašiny běží již teď na plno.

LG G6 vyjde dřív

LG G6

LG G6

LG G6 vyjde dřív a půjde vše bez problému, tak na trh se dostane 10. března. Má tak obrovský čas na to, aby dokázal přesvědčit pár zákazníků Galaxy S8 k tomu, aby si koupili LG G6. V USA bude telefon dostupný až 7. dubna.

Předobjednat mobilní telefon LG G6 půjde již 2. března (nevíme jestli přímo na alze). Samsung se ještě nerozhodl, kdy začne sbírat před objednávky.