Vypnout reklamy

LG G6 bude v prodeji „v blízké budoucnosti“, řekl šéf LG

Mobilní telefon LG G6

Podle čerstvé zprávy z Wall Street Journal, technologický šéf LG Skott Ahn potvrdil existenci (a jména) přicházejícího telefonu LG G6. Podle Skott Ahn se tak stane „v blízké budoucnosti“. Ovšem kdy přesně, to nedokázal říct.

LG plánuje oznámení na MWC 2017

Teď probíhá CES 2017 a v Únoru bude probíhat MWC 2017 v Barcelóně, kde LG pravděpodobně na 99% oznámí nový mobilní telefon. Někteří dokonce říkají, že v té době bude ihned zahájen prodej v Severní Americe, Evropě a Jižní Korei. Předběhli by tak samotný Samsung Galaxy S8, který má jít do prodeje až v dubnu 2017.

LG G6 ve 3D renderech

LG G6 ve 3D renderech

LG se také rozhodlo, že upustí od modulárního telefonu, který dělal G5 speciálním, ale nebyl moc úspěšný. Zjistili, že zákazníci si nechtějí přikupovat moduly ke svému telefonu za extra cenu. Podle zprávy se chce tentokrát společnost LG soustředit na použitelnost a astetiku (sklo na zadní straně, kdo ví)

Cena nového telefonu LG G6

LG G6 se nebude příliš lišit od svého předchůdce LG G5, takže očekáváme nový telefon za cenu kolem 15 000,- Kč.

LG G6 ve 3D renderech

LG G6 ve 3D renderech

Nedávno jsme ještě slyšeli, že LG G6 bude na výrobu levnější než samotná G5, což by mohlo pomoc společnosti navrátit zpět své zisky, když teď několik čtvrtletí byli ve ztrátě.

Věříme, že se společnost LG poučila a již nezopakuje stejnou chybu, jako s LG G5. Telefon tedy uvidíme na trhu buď to hned v únoru po MWC 2017 nebo s největší pravděpodobností v březnu.

LG G6 ve 3D renderech

LG G6 ve 3D renderech

Tak či tak, bude dřív jak Samsung Galaxy S8 a tím pádem se bude jednat o první telefon se Snapdragon 835, pokud tomu tak bude.