LG G6 – datum vydání

Živý přenos LG G6

K dispozici jsou nové rendery mobilního telefonu LG G6 s datumem 7. dubna 2017. Podle všeho to značí, kdy mobilní telefon bude na trhu, alespoň v US. V Jižní Koreji se tento telefon již prodává, ale nikde jinde na světě tomu tak není.

Dále se však stále neví, kdy dorazí do Evropy a tedy do České republiky. Avšak tento render, co vidíte, tak nepochází z oficiální distribuce, ale od známého Evan Blass (který má velký podíl na uniklých informací a většinou jsou správné). Ten sám potvrdil, že telefon má vyjít 7. dubna v Americe.

LG G6 datum vydání v US

LG G6 datum vydání v US

Problémem LG G6 je ten, že tak, jak měli konkurenční výhodu oproti Galaxy S8, tak v této chvíli to vypadá tak, že ji mít až tak nebudou.

Na alze je LG G6 v nabídce s informací „těšíme se“.

Jelikož pokud vyjde telefon LG G6 7. dubna, tak Galaxy S8 v polovině dubna vyjde v Jižní Koreji a o týden až dva později v celém světě.

Ve svém domovském státě má tak LG G6 náskok měsíc, ale v celém světě možná tak dva týdny.

LG G6 je zpět. Opustil od modulárního vzhledu

Určitě si pamatujete odbočení LG G5 od klasického vzhledu a LG tak nabídlo moduly. Mohli jste si dokupovat jednotlivé části telefonu, ale tento způsob se vůbec neosvědčil a lidé to nechtěli. K dispozici je tak LG G6 a je zase zpátky ve svých kolejích.

LG G6 mobilní telefon

LG G6 mobilní telefon

Nabídne 5.7 palcový displej s QHD+ rozlišením a neobvyklým 18:9 poměrem stran. Telefon je poháněn Snapdragon 821 a čtyřjádrovým procesorem 2.35GHz, Adreno 530 GPU.

Voděodolný

Voděodolnost

Voděodolnost

Telefón je také prachuvzdorný a voděodolný (v 1 metrech vydrží po dobu 30 minut). Dále je dobře chráněn před nechtěným pádem, takže se tak snadno nerozbije.

Google Assistant

Google Assistant LG G6

Google Assistant LG G6

Vylepšený Google Assistant, který vám pomůže hledat produkty, rezervovat místo v restauraci a mnohem více. Jedná se tak trochu o umělou inteligencí, se kterou se dá povídat v delších větách a nikoliv jen v útržcích.

Snapdragon 835 nebude. Vyfoukl mu ho Samsung. Možná časem.

Telefon však mohl mít Snapdragon 835, ale vyfoukl mu ho Samsung, který s Qualcomm spolupracoval, takže je jasné, že Samsung ho bude mít v telefonech jako první na trhu.

LG G6 telefon

LG G6 telefon

LG G6 dále nabídne 4GB RAM a možnost rozšířit interní paměť až na 2TB! Fotoaparát má 13 MPx se svítivosti f/1.8. k dispozici je zorný úhel 125 stupňů. Přední fotoaparát má 5 MPx a k dispozici bude 3300 mAh baterie a Android 7.1.