Vypnout reklamy

LG oznámilo dvě levnější verze LG G7 a to včetně Android One telefonu

LG G7 One a LG G7 Fit

Právě na elektronickém veletrhu IFA 2018, který odstartuje v Berlíně za pár dní, tak LG se rozhodlo ukázat, co tam můžeme vidět. Společnost oznámila dva členy rodiny LG G7. LG G7 One a LG G7 Fit.

LG G7 One a LG G7 Fit

LG G7 One a LG G7 Fit

Oba telefony budou sdílet stejnou velikost displeje a to 6.1 palců s QHD+ rozlišením a 3000mAh baterií. 

Telefon LG G7 One je prvním telefonem v Android One programu. To znamená, že telefon poběží na čistém Android systému, bez jakýchkoliv nástaveb. Pouze obdržíte aplikace, které Google dodává se systémem. Nicméně budete získávat veškeré Android aktualizace mnohem rychleji, než ostatní telefony.

LG G7 One

LG G7 One bude mít čip Snapdragon 835 a 4GB RAM s 32 GB úložištěm. Lze ho rozšířit právě s microSD kartou. Jelikož se jedná o čip předchozí generace, tak i přesto má co nabídnout. LG G7 One má 16 MPx senzor na zadní straně a 8 MPx senzor na přední.

LG G7 Fit

LG G7 Fit zase nabídne Snapdragon 821, což je už dva roky starý čip. LG G7 Fit bude pravděpodobně jenom pro Asijský trh. K dispozici bude 32 nebo 64GB interní úložiště. Pomalejší Bluetooth ve verzi 4.2.

Oba telefony nabídnou USB-C, NFC a podporu Qualcomm Quick Charge 3.0. 

Je už evidentní, že zajímavější telefon je LG G7 One, který dorazí s čistým Androidem a novějším čipem. Cena bude oznámena právě na IFA. LG si drží místo právě 31. srpna.

Zdroj