Vypnout reklamy

LG G7 ThinQ bude mít super světlý displej 6.1 palců

LG G7 Thinq

Mezitím, co nový telefon LG G7 ThinQ jení oficiálně, tak LG odhalilo další docela klíčovou specifikaci tohoto mobilního telefonu. Tento nový vlajkový telefon má podle všeho disponovat super jasným displejem. Tento displej dokáže dosáhnout jasu 1000 nitů, pro přirovnání normální displeje mají v průměru 600 nitů.

  • Displej s 1000 nitů
  • Specifikace LG G7 ThinQ
  • Perfektní barevné spektrum displeje

Energetická náročnost snížena

Právě vyšší jas je velice nápomocný v podmínkách venku, kdy na telefon svítí přímé slunce. Zároveň byla snížena energetická náročnost o 30%, což je velice zajímavé, protože nabízí větší výdaj / větší jas a i přesto LG sníží energetickou náročnost.

Podle fotografie níže si můžete povšimnout, že budete moci mít vršek telefonu s výřezem nebo mít celý vršek „jakoby“ v černém rámečku.

Parádní displej

LG si pro nový telefon LG G7 ThinQ vybralo IPS LCD technologií. Telefon bude disponovat 6.1 palcovým displejem a rozlišením 3120 x 1440px s poměrem stran 19.5 : 9.

Pro zajímavost. Displej bude vyšší, než byl u G6100% barevné místo DCI-P3 bude pokryto G7 displejem. Na výběr nám dává ze šesti displejových módů k tomu, abychom našli perfektní vyrovnání barev.

LG G7 má mít čip Snapdragon 845, 4GB RAM a 64GB interní úložiště. Dále duální fotoaparát, snímač otisků na zadní straně, tlačítko pro zapnutí na pravém boku a extra tlačítko pro přístup ke Google Asistentovi. Oficiálně se má telefon představit 2. května.