Vypnout reklamy

Jedná se o patent mobilního telefonu LG, který je skládány a má dvě obrazovky. Nicméně není jisté, kdy se objeví na trhu a kdo ví jestli..

16.8.2019

LG má další patent na skládací telefon s dvěma displeji

Skládané telefony jsou v dnešní době hodně moderní, avšak problémem je životnost takového telefonu třeba u Galaxy Fold a Huawei Mate X.

Nicméně ani jeden z těchto telefonu není k dispozici. Je však celkem zajímavé, že LG s ničím takovým nepřišlo. Avšak firma už v roce 2014 a 2013 se hovořila o skládaných telefonu a dané revoluci v této oblasti. Mezitím LG vydala několik patentů ohledně skládaných telefonu. LG má třeba v této chvíli rolované televize.

LG patent pro skládaný telefon
LG patent pro skládaný telefon

Duální displej od LG na IFA 2019

Je možné, že duální displej od LG se objeví na IFA 2019. Je tedy možné, že LG tvoří skládaný telefon, ale kdy se dostane na trh není úplně jasné. Dokument, který je teď veřejný je pojmenovaný jako “Z-FOLD TYPE FOLDABLE SMARTPHONE“. Ten se objevil ve WIPO databázi a obsahuje spoustu skiců.

LG patent pro skládaný telefon
LG patent pro skládaný telefon

Nechybí ani USB Typ-C, bezdrátové nabíjení. Avšak nevidíme žádnou selfie kameru nebo snímač otisků prstů. Předpokládáme, že selfie fotoaparát je pod displejem a snímač otisků prstů také pod displejem.

Zdroj

Buroň Tomáš
Tágy: