Vypnout reklamy
17.1.2019

LG představí skládaný telefon na MWC 2019

CES 2019 skončilo a my se můžeme těšit na další měsíc, kde se představí ty nejnovější telefony. Většina výrobců sází právě na MWC, kde představí své vlajkové telefony a jedním z nich je firma LG. Ta má představit skládaný telefon.

Nové zařízení však nebude mít ohebný displej, jako tomu bude u telefonu Samsung Galaxy F nebo Huawei Concept. Podle společnosti se spíše telefon bude podobat ZTE Axon M, ale s menším rámečkem. Budou na telefonu dva displeje na dvou částech, které se budou ohýbat v kloubu. Důvodem, proč LG nechce flexibilní displej, tak je cena. Díky tomu bude moci nabídnou telefon za 900$ namísto 1800$.

ZTE Axon M

ZTE Axon M

Firma LG se chystá ke změnám, aby i nadále zůstávala konkurenceschopná, což v dnešní době je velmi náročné. Nové zařízení bude mít i bezdotykový vstup, takže rozpozná gesta od 20 do 30 centimetrů. Technologie bude dostupná pro telefony série “G” i telefony “Folder”.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.