Vypnout reklamy

LG požádalo o 13 nových ochranných známek pro sérií Q

Vydáno dne: 3.6.2020

LG požádalo úřad pro ochranné známky o celkem 13 nových názvů pro svou řadu Q. Jedná se o řadu mobilních telefonů, které patří do střední třídy.

Podle nejnovějších informacích serveru My LG Phones firma LG připravuje celkem 13 nových zařízení do budoucna. Má se jednat o novou sérií Q, která patří mezi střední třídu.

Požadavek k úřadu ochranných známek zamířily tyto názvy: Q31, Q32, Q33, Q51, Q51S, Q52, Q53, Q61, Q62, Q63, Q91, Q92 a Q93. Všechny jsou vedené pod třídou 9, což je třída pro chytré telefony.

Všechny tyto ochranné známky telefonu série Q budou postupně dorážet na trh. Očekáváme, že série Q30 bude nahrazovat sérií K10 s novým schématem číslování.

Jediné zařízení, o kterém něco víme, je LG Q51, který se představil v únoru 2020 a byl poháněn čipem Mediatek Helio P22 a 3GB RAM, 6.5 palcovým 720+ displejem, 4000mAh baterií.

Tyto telefony série Q budou vydávány postupně v průběhu tohoto roku.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
LG dorazí s novinkou a tou je rolovací obrazovka
LG zobrazovací zařízení

LG dorazí s novinkou a tou je rolovací obrazovka. Díky rolovací obrazovce bude moci být v budoucnu nahrazen i papír.

Skládací telefon od LG by mohl dorazit příští rok
LG Projekt B

Skládací telefon od LG pravděpodobně dorazí již příští rok. Displej bude používat od společnosti BOE nikoliv LG Display.

Příští měsíc obdržíme telefon se 192MPx
LG G8X ThinQ

Příští měsíc dorazí telefon, který bude mít senzor se 192MPx rozlišením. Nevíme však úplně jistě o který telefon se bude Přečíst si více

LG plánuje vydat záhadný telefon, který má nahradit LG G9 ThinQ
LG G8 ThinQ

LG plánuje vydat záhadný mobilní telefon, který má nahradit LG G9 ThinQ. Má se jednat o telefon vyšší střední třídy Přečíst si více

Tágy: