Vypnout reklamy

LG Projekt B – flexibilní telefon pro rok 2021

LG projekt B flexibilní telefon pro rok 2021, který má vysouvací obrazovku do stran. Zajímavý mechanismus, který může být pohodlný.

LG má v plánu přichystat hned několik mobilních telefonu, které spadají do skládacího segmentu mobilních telefonu.

LG již v listopadu minulého roku informovala ohledně vytahovacího telefonu, kde by se mohla plocha zdvojnásobit. Nyní je v diskuzi rolovací displej, který by mohl výrobce uplatnit.

Rolovací displej by fungoval tak, že by se roztáhl do strany. V srpnu 2019 společnost LG podala k USPTO žádost o patent a v září 2020 vyšla dokumentace.

Tento patentový LG displej lze z krytu částečně srolovat. Díky posuvnému mechanismu můžete displej rozšířit a tím ho i zvětšit. Displej stále zůstane chráněn pouzdrem, takže se nemusíte bát poškození. Jak vidíte na fotce níže, jak se telefon dokáže roztáhnout.

Na pohled celkem jednoduchý mechanismus, ale technologie displeje musela být vylepšena.

Výsuvný telefon od LG má OLED displej v kovovém pouzdru.

Fotoaparát se stabilizátorem obrazu Hexa Motion

Krom vysuvného displeje, tak lze vidět i selfie kamera uprostřed obrazovky. Ta zůstane na místě ať už telefon rozevřete nebo ne.

Po stranách telefonu jsou pak klasická tlačítka pro napájení a ovládání. Dále je tady USB-C, duální reproduktor a na zadní straně je trojitý fotoaparát s Hexa Motion.

Podobný fotoaparát byl k vidění u LG Wing Dual. Má 64MPx širokoúhlý fotoaparát, 12MPx ultraširokoúhlý se stabilizací Hexa Motion a 13MPx.

Zdroj