Vypnout reklamy

LG Q9 s čipem Snapdragon 660 přichází

Vydáno dne: 4.9.2018

LG pracuje na novém telefonu LG Q9, který vyjde ještě letos. Tato informace přichází od uživatele MadSimar. Podle posledních informací LG Q9 bude disponovat čipem Snapdragon 660 a 4GB RAM. LG Q9 bude ještě disponovat systémem Android 8.1 Oreo. Nicméně je velká škoda, že nevíme o tomto telefonu více. Jestli se vůbec dostane do české […]

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

LG pracuje na novém telefonu LG Q9, který vyjde ještě letos. Tato informace přichází od uživatele MadSimar. Podle posledních informací LG Q9 bude disponovat čipem Snapdragon 660 a 4GB RAM. LG Q9 bude ještě disponovat systémem Android 8.1 Oreo.

Nicméně je velká škoda, že nevíme o tomto telefonu více. Jestli se vůbec dostane do české republiky nebo bude určeny pro trh třeba v Indií. Nicméně tento telefon dorazí s baterií o velikosti 3 550mAh.

Kdy se přesně mobilní telefon LG Q9 představí, tak to nevíme, ale třeba se zároveň představí s vydáním LG V40, který má přijít ještě letos a má to být druhý vlajkový telefon společnosti LG.

Čip Snapdragon 660 má již svého nástupce, takže jsme docela zvědaví, jak tomu opravdu bude. Jedná se totiž o čip střední třídy a se 4GB RAM by nemusel být telefon vůbec špatný.

Buroň Tomáš